Створення підключення для WINDOWS XP

Натисніть на кнопку “ПУСК” (зазвичай вона знаходиться в нижньому лівому куті робочого стола).

winxp 1

Виберіть пункт меню “Панель управления”. Посеред екрану з'явиться вікно з категоріями різних налаштувань Вашого комп'ютера.

winxp 2

Зліва виберіть опцію “Переключение к класическому виду” після чого основне вікно змінить свій вміст, де появиться багато різноманітних значків.

winxp 3

В даному вікні найдіть значок з підписом “Сетевые подключения”

winxp 4

Натисніть на пункт меню ”Создание нового подключения” - відкриється майстер нових підключень.

winxp 5

На першому кроці майстра натисніть кнопку “Далее”.

winxp 6

Відмітьте кружечком “Подключить к Интернету” та натисніть кнопку “Далее”.

winxp 7

Відмітьте кружечком “Установить подключение вручную” та натисніть кнопку “Далее”.

winxp 8

Відмітьте кружечком “Через высокоскоростное подключение запрашивающее имя пользователя и пароль” та натисніть кнопку “Далее”.

winxp 9

В полі “Имя поставщика услуг” введіть Expres та натисніть кнопку “Далее”.

winxp 10

Заповніть відповідні поля у формі як показано на малюнку, де в поле “Имя Пользователя” введіть Логін (зауважте, що логін зазвичай починається з маленької літери, пишеться латинецею та не містить пробілів), Логін та пароль були надані Вам нашими працівниками. В поле “Пароль” - відповідно пароль, в поле “Подтверждение” введіть ще раз пароль та натисніть кнопку “Далее”.

winxp 11

На останньому етапі не забудьте поставити галочку “Добавить ярлык подключения на рабочий стол” та натисніть кнопку “Готово”.

winxp 12

В вікні яке появилося на екрані натисніть кнопку “Подключить” Якщо ж підключення не пройшло успішно і Вам посеред екрану показує № помилки підключення та відраховує секунди до наступної спроби підключення, то зауважте № помилки і перегляньте інформацію — Помилки підключення.

winxp 13

На робочому столі появиться ярлик підключення до мережі Expres, який потрібно буде запускати одноразово кожного разу при старті комп'ютера для перегляду інтернет сторінок.