Системи відеоспостереження

Система відеоспостереження в будівлі або на цілому підприємстві на сьогоднішній день є невід'ємною частиною систем, які забезпечують вашу безпеку і безпеку вашого бізнесу. Популярність систем відеоспостереження пояснюється, перш за все, їх ефективністю в захисті і охороні території, майна і забезпечення власної безпеки. Прості системи відеоспостереження сьогодні можна зустріти практично на кожному громадському об'єкті, будь то під'їзд багатоповерхового житлового будинку чи офіс компанії.

Переваги таких систем незаперечні: по-перше, вони виконують свою основну функцію – спостереження, по-друге, вони прості в експлуатації, ну, а, по-третє, є відмінним поєднанням високої якості і невисокої ціни. Однак, коли мова заходить про крупніші об'єкти, не говорячи вже про стратегічно важливі та режимні, з обширними прилеглими територіями, простою системою відеоспостереження тут не обійтися. Для здійснення повного контролю над кожним метром об'єкту буде потрібно сучасні і складніші системи відеоспостереження.

Ми пропонуємо найширший спектр послуг з робіт з системами відеоспостереження, включаючи:

20111115112820614     Hikvision-Dist-Logo     partizan logo

Ми пропонуємо організувати: охоронне відеоспостереження, оглядове відеоспостереження і віддалене відеоспостереження. Крім того, ми гарантуємо бездоганну якість виконання робіт і довгий термін служби змонтованих нами охоронних систем. Ми без сумніву заявляємо про те, що нашим досвідченим фахівцям під силу будь-які сучасні системи відеоспостереження самого високого рівня складності. Здійснюючи комплексний підхід до вирішення проблем безпеки, ми пропонуємо додатковий спектр послуг з організації віддаленого відеоспостереження і інтеграції відеоспостереження з системами охоронної і пожежної сигналізації, а також з системами контролю і управління доступом. Періодичне сервісне обслуговування систем відеоспостереження ми візьмемо на себе.